prowadzący: Witold Łuczyński / ( mistrzwitold.com )(rzemiosla.mistrzwitold.com) / ( luczynski.witold@neostrada.pl) / GG: Mistrz Witold (8224066)

- - - SDK Pegaz przestał istnieć - - -

ostatnia aktualizacja: 9.09.2010Warsztaty Rzemiosł dają możliwość poznania lub tylko zaznajomienia się z tradycyjnymi rzemiosłami i technikami rękodzielniczymi. Osoby, które przyjdą na spotkanie mogą przyjrzeć się pracy innych, lub samemu aktywnie w nich uczestniczyć. Nie istnieją żadne kryteria wiekowe w stosunku do uczestników. Zakres tematyczny warsztatów jest szeroki: od różnych sposobów obróbki drewna, poprzez techniki metaloplastyczne i złotnicze do skórnictwa i szycia odzieży historycznej. Chętni mogą również skorzystać z pomocy w pracach introligatorskich, zdobniczych i innych.Zapraszam na nowo powstałą stronę poświęconą rzemiosłom. Znajdziecie tutaj stale aktualizowane informacje na temat sposobów wykonania rekonstrukcji wielu przydatnych przedmiotów. ( rzemiosla.mistrzwitold.com)rzemiosła

...

Poniżej zamieszczam zestaw podstawowych ćwiczeń w pisaniu minuskułą karolińską. Po lewej stronie każdej litery znajdują się elementy składowe tej litery.